Неділя, 23.07.2017, 20:31
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Головна | Deinde
Меню сайту
Форма входу
Наша кнопочка

Сайт групи Deinde

Пошук
Друзі сайту
Міні-чат
200
Статистика
Deinde (Деінде) харківська рок-(ще існують варіанти: поп-рок-, бріт-поп-, дісторшн-поп-) група.
(Євген Осипенко - вокал, Микола Нехаєнко - клавішні, Андрій Кожокару - гітара, Володимир Пилипенко - бас-гітара, Сергій Непокупний - барабани)

Вона була створена восени 2007 року після появи групі барабанщика - Сергія Непокупного. Саме він став останньою цеглиною, яку шукали учасники гурту для втілення своїх ідей.

Навесні 2008 напередодні виступу на рок-конкурсі в харківському політехнічному інституті була придумана теперішня назва гурту - "Деінде"(В перекладі на російську - "кое-где"). До того гурт виступав під робочою назвою "Сінус".

Історія створення.

В 2004 в місті Лозова Харківської області друзі-однокласники Микола Нехаєнко та Євген Осипенко вирішили дати волю своїм почуттям і почали писати пісні. Хлопці не мали ні грошей, ні інструментів окрім акустичної гітари та піаніно. Спочатку обов'язки були чітко розділені: Микола, який на той час закінчив музичну школу, створював музику, а Євген, який не володів жодним музичним інструментом, писав тексти пісень і паралельно (з допомогою Миколи) почав вчитися грати на гітарі. Через деякий час долучилися їхні друзі - Юрко Сулима та Денис Хименко. 3 травня 2005 року в квартирі Дениса було здійснено перший запис пісень групи, яка вже тоді мала назву "Sin Us". Пісні були записані через один мікрофон на радянському магнітофоні "Романтика", тому якість була жахливою. Касету назвали "Lілея" і наступного дня хлопці подарували касету своїй подрузі Любі Буряковській на День народження. Відтоді Люба стала власницею єдиного екземпляру записів небездоганних (з музичної точки зору) та по-юнацьки наївних і, здебільшого, сумних пісень. Після цього "лозівська" частина історії групи "Сінус" завершилася.

Після переїзду до Харкова хлопці на досить тривалий час припинили свою творчу діяльність. Через півтора року, восени 2006 року до Миколи та Євгена приєднався давній друг Андрій Кожокару, який згодом привів до групи Вову Пилипенка. Хлопці придбали інструменти та відновили репетиції. Вакантним залишалося місце барабанщика. Після тривалих пошуків група знайшла того, кого шукала більше року - Сергія Непокупного. Після цього група змогла повністю зосередитися на власній творчості. Сталося це восени 2007 року. Група почала концертну діяльність, активні репетиції та кропітку роботу над удосконаленням старого та створенням нового матеріалу.

День 4 липня став для групи "Deinde" визначним - хлопці вперше виступили на великій сцені. Сталося це на мультимистецькому фестивалі "5 озер". Емоцій не передати =)

22, 23 та 25 липня на студії "Диван-pекордз" група вперше професійно записала 3 свої пісні: "Віриш", "Без Слів" та "Кінець Світу" та провели невеличку фотосесію. Після цього "Deinde" вирішили взяти невелику відпустку. Група і надалі планує активно виступати та брати участь у музичних конкурсах, а найголовніше - творити.

Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2017